30 C
Tirana
08/07/2020
Home Tags Borsh

Tag: Borsh

Video/ Panik në plazhin e Borshit, përfshihet nga flakët skafi në...

Panik në plazhin e Borshit. Një skaf është përfshirë nga flakët sot rreth orës 11.30 minuta , ndërsa zona ka qenë mjaft e frekuentuar me...

Makina bie në kanal, ndërron jetë 17-vjeçarja në Borsh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 17:50 në Borsh, teksa mësohet se një 17-vjeçare e identifikur si Analuiza Duro ka humbur jetën. Sipas...

Kujtimet e vegjëlisë, banori i drejtohet Ramës: Të kam njohur që...

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Himarë ku zhvilloi edhe një dëgjesë me banorët. Një prej tyre, në fjalën e tij i kujtoi Ramës...

Sherri në Borsh, flet i plagosuri: Vajta t’i ndaja, më goditën...

Një prej të plagosurve të sherrit në Borsh, Redinel Ormenaj ka rrëfyer çfarë ndodhi në minutat e para të ditës së sotme, ku një...

Policia jep detajet e sherrit në Borsh, arrestohen tre autorë: Ja...

Zbardhen detaje nga ngjarja tragjike në Borsh, ku nje sherr masiv mes te rinjsh i mori jeten nje 31-vjecari dhe plagosi tre te tjere....

1 i vdekur, tre persona të plagosur pas një sherri me...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas mesnate në Borsh. Një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur pas një...

Vrasja në Borsh, viktima është gjyshi i aktivistit të njohur: Krimi...

Et’hem Brahimaj, 78 vjeç, u vra pak ditë më parë nga fqinji i tij, Sokrat Xhuveli, ngjarje që tronditi fshatin e Borshit në jug...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!