22 C
Tirana
14/08/2020
Home Tags Brace

Tag: Brace

“Kështu do ju fshijë Lyl Magjistari”, Braçe komenton video-selfien e Bashës:...

“Incidenti” i kreut të PD, Lulzim Basha, me video-selfien mëngjesin e sotëm në Kombinat ka bërë xhiron e rrjetit. Ndërkaq, pa reaguar nuk ka...

Braçe kundërsulmon Dukën: Jeni tregtarë, injorantë dhe doni vetëm lekë!

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, dhe zv. kryeministri Erion Braçe janë gjithmonë në një duel të largët batutash e postimesh me njëri-tjetrin. Gjithmonë për...

Braçe kundër Macron: I bëjmë ne punët tuaja të rënda, të...

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka falënderuar të gjithë liderët e Bashkimit Evropian të cilët ishin pro hapjes së negociatave me Shqipërinë. Ai kritika ka për...

Foto/ Braçe “spiunon” ministren e Drejtësisë në Kuvend

Në seancën e sotme parlamentare ka pasur edhe momente mjaft interesante. Fotot e LSA-së tregojnë komunikimet mes deputetëve, qëndrimet e shpenguara, e një moment kur...

Analisti Gjekmarkaj: Braçe ruhej mos të dilte me Metën në kamera,...

Analisti Agron Gjekmarkaj mendon se e majta ka bërë propagandë me “Konferencën e Pezës”. Në emisionin “Real Story”, ai it ha kryebashkiakut Erion Veliaj...

Braçe i thotë Bashës se gënjen: Nuk ke qenë në Divjakë,...

Zëvendëskryeministri Erion Braçe e ka akuzuar kryetarin PD-së, Lulzim Basha se ka gënjyer për takimin që pati në Divjakë me strukturat e partisë ditën...

Zv/kryeministri e denoncoi në media, shpallet kryetar i këshillit bashkiak në...

Kryetari i Këshillit bashkiak të Sarandës do të jetë Asaf Troka, që ka ushtruar detyrën e përmbaruesit, i cili disa ditë më parë u...

Braçe njofton mbylljen e Tajvanit dhe e bën të qartë: Nuk...

Vazhdon aksioni i qeverisë shqiptare për të goditur informalitetin në vend. Një nga bizneset më të mëdha të kryeqytetit, kompleksi “Tajvan” u mbyll nga...

Zëvendëskryeministri kundër FSHF-së: E kanë mendjen vetëm te paratë

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ka akuzuar Federatën Shqiptare të Futbollit se e ka mendjen vetëm te paratë, pas vendimit të saj për të nxjerrë në...

Tatimi mbi pagat, Rama shpërfill përplasjen Ahmetaj-Braçe: Do mbetet siç është

Prej disa ditësh, ministri i Financave, Arben Ahmetaj dhe kryetari i komisionit të Ekonomisë, Erion Braçe, janë përfshirë në një debat mes tyre sa...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!