12 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Bylis

Tag: Bylis

Flamurtari nis akuzat: Gjyqtarët po na dëmtojnë!

Flamurtari i mori një pikë shumë të vështirë Bylisit në transfertë. Vlonjatët besuan shumë dhe ia dolën të merrnin 1 pikë me vlera në...

Partizani gabon me Bylisin, Skënderbeu mposht Teutën

Partizani sot u ndal në barazim 2-2 nga Bylisi në "Air Albania Stadium". Skuadra kryeqytetase ishte duke fituar 2-0 deri në 30 minutat e...

Kukësi rekord personal, “Air Albania” mbush mirë arkën e klubit

Kukësi ka fituar rreth 60 milionë lekë të vjetra nga shitja e rreth 7600 biletave në ndeshjen e sotme me Tiranën. Edhe pse humbën...

“S’flitet për futboll, do flas me Kapllanaj”, – trajneri i Bylisit...

Trajneri i Bylisit, Veljko Dovedan, ka folur para barazimit me rezultatin 1-1 ndaj Skënderbeut. Ai është shumë i zhgënjyer me vendimet e gjyqtarëve dhe...

Kapllanaj paralajmëron masa ekstreme: Do të bëjmë vetëgjyqësi!

Presidenti i Bylisit, Besnik Kapllanaj, ka dalë në deklaratë për shtyp pas ndeshjes duke i marë vendin teknikut të tij Dovedan. Ai pretendon se...

Vllaznia përgënjeshtron gazetat: Nuk e kemi hedhur në gjyq Bylisin

Eridon Qardaku sot u bë çështja e ditës në mediat sportive shqiptare. Në shtypin e shkruar u raportua se Vllaznia ka hedhur në gjyq...

Tradhtia e Superiores, presidenti i Bylisit: Kjo është prerje në besë

Presidenti i Bylisit, Besnik Kapllanaj, e ka komentuar me shumë mllef transferimin e Dorian Kërçikut te Partizani. Ai kaloi nga Tirana te "Demat e...

Zyrtare: U prezantua te rivalët, Partizani rrëmben mbrojtësin

Partizani i ka habitur të gjithë teksa ka firmosur me Dorian Kërçikun. Ekipi i kuq ka prezantuar lojtarin nga zyra e klubit. Ai ka...

Hodhën Tiranën në tapet, presidenti i Bylisit tregon çelësin e suksesit

Bylisi mori një fitore të madhe ndaj Tiranës me rezultatin 3-1. Ballshiotët kryesojnë renditjen dhe janë surpriza e bukur e këtij kampionati. Presidenti Besnik...

Superiore/ Bylisi befason Partizanin në Tiranë, Skënderbeu fiton ndaj Teutës

Partizani zhgënjeu sërish, ndërsa barazoi me Bylisin në “Selman Stermasi” në takimin javës së pestë të Kategorisë Superiore. Ballshiotët befasuan “të kuqtë” në fund,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!