21 C
Tirana
14/08/2020
Home Tags Cameri

Tag: Cameri

Gazeta greke zbardh paktin mes Shqipërisë dhe Greqisë: Fshihen termat ‘Çamëri’...

Gazeta greke “Protothema” ka mësuar detaje rreth marrëveshjes së Greqisë me Shqipërinë. Sipas saj, marrëveshja do të bëhet publike gjatë këtij muaji dhe pritet...

Shpëtim Idrizi distancohet nga tre deputetët e PDIU? Lala, Bici dhe...

Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet mund të konsiderohet tashmë si parti jashtë-parlamentare, ndonëse nga lista e saj për zgjedhjet e 25 qershorit kanë...

Nën hetim për skandalin e pronave në Spille, kryebashkiaku i Rrogozhinës...

Beqir Nuredini, kryebashkiaku i Rrogozhinës, është shfaqur sot në Tiranë ku ka marrë pjesë në protestën e organizuar nga Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet...

Heqja e Çamërisë nga tekstet shkollore, Bushati ia kalon përgjegjësinë Nikollës:...

Pak ditë më parë, Ministri i Jashmët i Greqisë, Nikos Kotzias deklaroi në parlament se Greqia jo vetëm që nuk pranon se ekziston një...

Idrizi: As Rama dhe as Bushati nuk e heqin dot fjalën...

Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrzi komentoi negociatat e zhvilluara mes Shqipërisë dhe Greqisë. Idrizi tha se nuk ka informacione shtesë, me përjashtim të atyre...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!