26/01/2020
Home Tags Cardi B

Tag: cardi B

Video/ E bija shtatë muajshe e thirr “mama”, fituesja e Grammy...

Këngëtarja Cardi B rrëmbeu çmimin Grammy, ku u vlerësua për “Albumin Rap më të mirë”. Por edhe më e bukur ka qenë surpriza që...

Video/ Incident me veshjen në skenë, Cardi B ndërpret koncertin

Një incident me veshjen ka detyruar reperen e njohur Cardi B që të ndërpresë përkohësisht koncertin, që po zhvillonte në Zelandën e Re. Veshja e...

Pas zënkës fizike me Cardi B, reagon Nicky Minaj: Fajin ta...

Prej kohësh, reperet e njohura të muzikës botërore, Nicky Minaj dhe CardI B, kanë pasur zënka fjalësh me njëra-tjetrën derisa në mbrëmjen gala të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!