17 C
Tirana
09/07/2020
Home Tags Celja e negociatave

Tag: celja e negociatave

Die Welt: Rama shfaqet me atlete në Perëndim dhe dyshohet për...

Gazeta gjermane 'Die Welt' ka dërguar korrespondentin e saj në Tiranë për të hulumtuar hapat e Shqipërisë drejt rrugës së hapjes së negociatave, gjendjen...

Negociatat: I njëjti lajm tri herë; një herë si fitore, të...

Alfred Lela Rrethohet me një spekulim të trashë interpretimi i faktit se Shqipëria ka marrë rekomandim pozitiv për hapjen e negociatave nga Komisioni Europian. Pa...

Ministri gjerman: Bashkimi Evropian duhet të mbajë premtimin e tij për...

Ministri i Shtetit për Evropën pranë Ministrisë Federale të Punëve të Jashtme, Michael Roth në një shkrim për prestigjiozen Frankfurter Allgemeine Zeitung, shkruan se...

Negociatat/ Zyrtari austriak kritika Ruçit: Luftoni drogën, krimin dhe papunësinë e...

Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi zhvilloi një takim me kryetarin e Nënkomisionit për BE-në në Parlamentin e Austrisë, Reinhold Lopatka. Gjate diskutimeve, zyrtari i...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!