14 C
Tirana
04/06/2020
Home Tags Christian Panucci

Tag: Christian Panucci

Panucci ‘sulmon’ Shqipërinë: Bëra vetëvrasje!

Chrsitian Panucci i është rikthyer sërish kohës kur drejtonte ekipin e Shqipërisë. Ai ka theksuar se ishte gjysmëvetërasje për të pranimi i ekipit tonë,...

Pas shkarkimit nga pankina e Kombëtares shqiptare, Panucci merr në drejtim...

Pak ditë pas shkarkimit të tij nga pankina kuqezi, trajneri Christian Panucci është vendosur në krye të skuadrës B të ekipit të Romës, për...

Mediat italiane konfirmojnë trajnerin e ri të Shqipërisë: Do përfitojë 250...

Edhe pse është folur se Alberto Zakeroni ishte kandidati favorit për të drejtuar Kombëtaren, gjerat duket se kanë ndryshuar ne mmomentet e fundit. Sipas radios...

Kthim në origjinë për Panuçin, ofertë nga ekipi që lufton për...

Ish-trajneri i Shqipërisë, Kristian Panuçi mund t’i rikthehet shpejt drejtimit të një ekipi futbolli, por jo Kombëtareje. Mediat në Itali, konkretisht 'Serie B news', raporton...

“Është llafazan”, federata e refuzoi për Panuçin, trajneri holandes kualifikon Kamerunin...

Ish-futbollisti i njohur holandez, Klarenc Sedord, ishte një ndër kandidatët kryesor për të marrë drejtimin e Kombëtares, para emërimit të Panuçit në Korrik të...

Panuçi largohet nga Shqipëria: E respektoj vendimin e Dukës

Kristian Panuçi është larguar me avionin e parë për në Romë, mëngjesin e së shtunës, pas vendimit të Armand Dukës, kreu i FSHF, për...

FSHF shkarkon Panuçin, Kombëtarja do drejtohet nga Bulku dhe Mema

Federata Shqiptare e Futbollit njofton se ditën e sotme ka ndërprerë zyrtarisht bashkëpunimin me trajnerin Kristian Panuçi. “E falenderojmë trajnerin Panuçi për punën e...

Duka planifikon shkarkimin e Panuçit, në bisedime me ish-trajnerin e Napolit

E ardhmja e Kristian Panuçit në krye të pankinës së Kombëtares Shqiptare nuk është më e sigurt pas humbjes me Turqinë, në stadiumin ‘Loro...

Panuçi nuk e mendon dorëheqjen: Sepse këta lojtarë kam në dispozicion

Pavarësisht humbjes 2:0 me Turqinë dhe lojës aspak bindëse, trajneri Kristian Panuçi nuk ka ndër mend të jap dorëheqjen.  “Nuk kam pse të jap...

Prag ndeshja me Turqinë, Panuçi zgjedh zëvendësuesin e Mavrajt

Të premten në orën 20:45, Shqipëria do të luajë ndeshjen e parë për eliminatoret e kampionatit evropian. Trajneri Kristian Panuçi pritet të hedh në fushën...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!