12 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Cigare

Tag: cigare

Video/ Grabitje dhe terror me armë në një lokal, por klienti...

Një klient lokali në St. Louis të SHBA-ve, ka marrë vëmendjen e medieve amerikane me sjelljen e tij gjatë një grabitjeje me armë. Kur grabitësi...

OBSH: Filtrat e cigareve janë ndotësi numër 1 në botë

Pipat dhe qeset plastike janë lakuar gjerësisht si ndotësit kryesorë, por radarit i ka shpëtuar një problem akoma edhe më i madh, që janë...

Arrestohet shqiptari në Itali, iu sekuestruan 3 ton cigare kontrabandë

Policia në Itali ka sekuestruar 3 ton cigare kontrabandë. Sipas mediave vendase, mësohet se  janë arrestuar dy persona, njëri prej tyre shqiptar, emri i...

Hungari/ Të lindurve pas 1 janarit 2020 do u ndalohet me...

Të lindurit pas datës 1 janar 2020 në Hungari nuk do të mund të konsumojnë duhan kur të arrijnë moshën madhore. Komisioneri për Mbrojtjen...

6 ushqime që largojnë nikotinën nga trupi juaj

Nikotina shkakton rritje të shpejtë të tensionit të gjakut dhe dëme serioze në mushkëri. Për më tepër, edhe në qoftë se ndaloni pirjen e...

Foto/ Sarri jep leksione, si të konsumosh cigare gjatë ndeshjes

Trajneri i Chelsea, Maurizio Sarri njihet edhe si një përdorues i rregullt i cigares. ndryshe nga Seria A ku i lejohej të pinte cigare...

Kafe dhe cigare, kombinimi më i rrezikshëm për zemrën

Shumica e njerëzve që konsumojnë duhanin preferojnë që në shumicën e kohës, sidomos kur ndodhen mes miqsh, cigaren ta shoqërojnë me kafe. Por sipas hulumtuesve...

Foto/ Dita e parë e Tahirit në ‘arrest shtëpie’, shfaqet në...

Që prej pasdites së të shtunës, Saimir Tahiri është vendosur nën masën e sigurisë ‘arrest shtëpie’. Ditën e sotme, Tahiri është fotografua në ballkonin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!