28/02/2020
Home Tags Conte

Tag: Conte

Fitorja me Ludogoretsin, Conte: Eriksen mund të jetë edhe më i...

Interi sot fitoi 2-0 me Ludugoretsin dhe është thuajse i kualifikuar në turin tjetër të Europa League. Trajneri Antonio Conte pas ndeshjes analizoi fitoren...

“Po të kishte këta lojtarë në verë, Conte nuk do dështonte...

Fabio Cannavaro është i mendimit që Interi duhej t'i bënte me kohë përforcimet e janarit. Sipas tij, skuadra zikaltër do të ishte kualifikuar në...

Inter-Milan, publikohen formacionet zyrtare! Conte na befason

Inter-Milan është ndeshja e shumëpritur e kësaj mbrëmjeje në Itali dhe gjithë botën. Kjo sfidë është derbi i Milanos, ndër më të bukurat dhe...

“Conte është trajneri më i mirë, ju tregoj si më përmirësoi”

Nicolo Barella deri tani i ka bindur drejtuesit e Interit dhe trajnerin Antonio Conte, se blerja e tij ishte e goditur. 22-vjeçari ka luajtur...

Interi fiton me goleadë dhe i merr vendin e parë Juventusit

Interi ka mposhtur 4-0 Genoan në "San Siro" për javën e 17-të të Serisë A. Edhe pse zikaltrit vinin me shumë mungesa në këtë...

Si reagoi presidenti i Interit pas skualifikimit? E zbulon GDS

Presioni më i madh tek Interi nuk vjen nga presidenti, por nga trajneri Antonio Conte dhe tifozët. Reagimi i presidentit Steven Zhang, pas skualifikimit...

Lautaro Martinez: Lukaku super njeri, Conte më favorizon

Lautaro Martinez është njeriu i momentit tek Interi. Sulmuesi argjentinas është përshtatur mirë në Milano dhe duket se do të jetë një nga lojtarët...

Conte i trembet ekipit të Berishës: Kujdes, kanë skemën tonë!

Ndeshja e radhës e Interit në kampionat është ajo e nesërme kundër Spalit. Trajneri Antonio Conte tenton kështu fitoren e pestë radhazi në Serie...

Icardi? Milito? Jo, sulmuesi më efikas i Interit është Lukaku

Romelu Lukaku dje shënoi golin e tretë për Interin kundër Torinos, duke treguar edhe një herë klasin e tij. Sulmuesi belg ka ndryshuar krejtësisht...

Contes i plotësohet dëshira, po vjen sulmuesi i preferuar

Oliver Giroud duket se do të jetë afrimi i bujshëm i Interit në merkaton e janarit. Sulmuesi i Chelsea do të bashkohet me Antonio...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!