22 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Corriere Della Sera

Tag: Corriere Della Sera

Britania kthen pasaportat në kufi. Ministrja: ID kartat italiane dhe greke...

Ministrja e Brendshme britanike Priti Patel, një konservatore e cila në të kaluarën ka mbrojtur edhe dënimin me vdekje, e ka lidhur me kartat...

I shqetësuar për kërpudhën, Edi Rama për “Corriere della Sera”: As...

Kryeministri Edi Rama, në një intervistë për 'Corriere della Sera' është shprehur se nuk ka ndërmend të japë dorëheqjen dhe as të çojë vendin...

“Corriere della Sera”: Plazhet e Shqipërisë, destinacioni i ri i turizmit...

Ujëra të kaltër, rërë e imët dhe plazhe shkëmbore. Vend mesdhetar, kështjellat me pamje nga deti dhe panorama që të lënë pa frymë. Janë...

VIDEO/ “Miell, vezë e televizorë”, si e pasqyruan mediat italiane përplasjen...

Përplasja e ditës së djeshme mes opozitës dhe mazhorancës është pasqyruar dhe në mediat italiane. “Corriere della sera” ka përcjellë ngjarjen e djeshme me titull,...

Editoriali në ‘Corriere Della Sera’: Italia influencë vetëm në Shqipëri, kudo...

Gazetari Ernesto Galli della Loggia ka publikuar një editorial në prestigjozen ‘Corriere Della Sera’ ku flet për rënien e Italisë si fuqi dhe dominimin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!