14 C
Tirana
31/05/2020
Home Tags D

Tag: D

‘Këshilli i Politikave të Demokratizimit’ analizon ‘metamorfozën’ e CDU/CDU: Qartësisht jo...

Organizate 'Këshilli i Politikave të Demokratizimit' (DPC) me qendër në Berlin dhe Uashington shkruan se Gjermania është kundër hapjes së negociatave për Shqipërinë dhe...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!