29 C
Tirana
12/08/2020
Home Tags Damian Gjiknuri

Tag: Damian Gjiknuri

“Hera e dytë që nuk më përfshini në komunikim”, Hajdari e...

Pas shkëmbimeve të e-maileve me Bylykbashit, Vasilit dhe Gjiknurit, të cilët ranë dakord për mbledhjen e Këshillit Politik sot në orën 18:00, ka reaguar...

Mazhoranca jep konfirmimin, Gjiknuri: Këshilli Politik mblidhet sot në 18:00

Pas kërkesës së Opozitës së Bashkuar që Këshilli Politik të mblidhet pasditen e sotme, ka ardhur edhe konfirmimi nga ana e mazhorancës. Përfaqësuesi i PS...

“Opozita mbajti qëndrim bllokues”, Gjiknuri tregon formulën e marrëveshjes

Përfaqësuesi i maxhorancës, Damian Gjiknuri ka deklaruar se opozita jashtëparlamentare po bllokon procesin e marrëveshjes. Gjiknuri thekson se me amendamentet kushtetuese, nuk pengohet hapja e...

Listat 100% të hapura dhe koalicionet, zbardhen përgjigjet e ekspertëve për...

Zbardhen përgjigjet e ekspertëve të Këshillit Politik për Damin Gjiknurin, përfaqësuesin e PS në Këshillin Politik për Reformën Zgjedhore. Përgjigja e ekspertëve duket si i...

“Kërkesa për hapjen 100% të listave”, Gjiknuri i kthen e-mailin Bylykbashit

Përfaqësuesi i mazhorancës në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri, i është përgjigjur nëpërmjet një emaili, Oerd Bylykbashit, lidhur me propozimin e Opozitës së Bashkuar për...

Gjiknuri lajmëron mbledhje të Këshillit Politik, pikat që do të diskutohen

Bashkëkryetari i komisionit për Reformën Zgjedhore, Damian Gjiknuri ka lajmëruar sërish mbledhje të Këshillit Politik, nesër në orën 11:00. Në tryezën e bisedimeve, pritet të...

Vijojnë replikat, Gjiknuri tjetër e-mail PD-LSI: Në pritje të propozimeve tuaja

Negociatori i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri konfirmon pjesëmarrjen në mbledhjen e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore të kërkuar nga opozita jashtëparlamentare sot në orën...

PD-LSI kërkon takim, Këshilli Politik mblidhet sërish sot për ndryshimet kushtetuese;...

Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore pritet të mblidhet sërish sot pasdite në orën 17.00 pas kërkesës së opozitës jashtëparlamentare. Diskutimet kanë në fokus ligjin elektoral...

Mbledhja e Këshillit Politik, Gjiknuri: Opozita nuk pranoi të diskutohet çështja...

Përfaqësuesi i maxhorancës në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri është shprehur në përfundim të mbledhjes trepalëshe se ka propozuar që në tryezë të diskutohet edhe...

“Mbledhje të enjten ose të premten”, Gjiknuri i përgjigjet opozitës së...

Përfaqësuesi i PS, Damian Gjiknuri i është përgjigjur opozitës jashtëparlamentare lidhur me propozimin që mbledhja e Këshillit Politik të thirrur sot nga PS të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!