12 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Darke

Tag: darke

Thaçi pas takimit me emisarin Trump: Roli amerikan i pazëvendësueshëm

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi tregoi për darkën e punës me ambasadorin Richard Grenell,të dërguarin e posaçëm të presidentit Donald Trump për dialogun ndërmjet...

Bashkia e Tiranës shtron darkë festive me përfaqësues të klerit për...

Bashkia e Tiranës shtroi një darkë festive me përfaqësues të klerit dhe personalitete të larta të qytetit me rastin e Krishtlindjeve. Për kryebashkiakun Erion...

Ftesa e papritur, Mogherini mbledh për darkë liderët e Ballkanit

Përfaqësuesja e lartë e unionit për punët e Jashtme dhe Politikat e Sigurisë, Federica Mogherini, ka organizuar një darkë pune me liderët e Ballkanit...

Foto/ Djathë e domate, presidenti Meta darkë bio me Bes Kallakun

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që ta kalojë darkën me aktorin e humorit Bes Kallaku. Mes bisedës, të dy nuk e kanë kursyer edhe...

Shengeni Ballkanik/ Vuçiç nxjerr për darkë Ramën dhe Zaevin (fotot)

Pasi mbërritën në Beograd, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev u takuan me presidentin serb Aleksandar Vuçiç,...

Shqipëria anuloi pjesëmarrjen për Kosovën në samitin e Bosnjës, Meta në...

Shqipëria i doli në krah Kosovës pasi lajmëroi se nuk do të merrte pjesë në samitin e Bosnjës, duke konfirmuar po ashtu mospjesëmarrjen. Gjithçka...

Studimi, darka e vonë është një nga shkaktarët e infarktit të...

Nëse prisni vetëm gjysmë ore për të shkuar në shtrat pas darkës, do të zvogëloni në mënyrë të konsiderueshme probabilitetin e infarktit. Me siguri prindërit...

Klea Huta në darkë iftari me dekolte të hapur, fansat e...

Këngëtarja dhe moderatorja Klea Huta ka publikuar një foto në mediat sociale veshur me një kostum sportiv dhe një bluze të bardhë me dekolte...

Rama në darkë me Junker, postim për ndihmën ekonomike në Facebook

Pas përfundimit të konferencës me Presidentin e Komisionit Euopian, kryeministri Rama dhe Junker vijuan me axhendën e cila parashikon një darkë me dy delegacionet...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!