13 C
Tirana
01/10/2020
Home Tags Dashamir Shehi

Tag: Dashamir Shehi

Ngërçi për listat, Dash Shehi: Jemi të zhgënjyer me ambasadorët, thanë...

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi nuk e ka fshehur zhgënjimin ndaj faktorit ndërkombëtar në Shqipëri, lidhur me ngërçin e krijuar sa i takon listave...

Propozimi i Bashës, Shehi: Listat e hapura prodhojnë kualitet, por shpesh...

Ish-deputet dhe kreu i LZHK-së Dashamir Shehi ka komentuar propozimin e ri të opozitës së bashkuar, i komunikuar dje nga kryedemokrati, Lulzim Basha për...

Flet aleati i Bashës pas takimit me Metën: Që të mos...

Ka folur shkurtimisht kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi fill pas takimit 90-minutësh të thirrur nga kreu i shtetit Ilir Meta në ambientet e presidencës. Për...

Basha imiton Berishën e 2005-ës, aleatët prezantojnë planin për hapjen e...

Aleatët e Partisë Demokratike, Dashamir Shehi dhe Fatmir Mediu kanë treguar detaje nga darka informale e zhvilluar të hënën në mbrëmje me Lulzim Bashën...

Aleatët e Bashës me një qendrim të ri: Jemi gati për...

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur mbrëmjen e djeshme në një takim informal krerët e partive të djathta aleate. Në një prononcim...

Aleatët shtojnë presionin, Shehi: Një pakt i dytë Rama-Basha, si ai...

Kreu i LZHK dhe ish deputeti i opozitës Dashamir Shehi, thotë se një pakt i dytë, i ngjashëm me atë të 17 majit të...

Platforma kombëtare e opozitës, Dashamir Shehi zbardh detajet: Shërben si shtrat...

Partia Demokratike pritet që në ditët në vijim të prezantojë për qytetarët platformën e tyre. Sipas Dashamir Shehit, kreu i LZHK kjo bëhet për të...

Meidani në vend të Metës? Shehi kundër: Nuk zgjidhen kështu hallet...

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora komentoi propozimin e presidentit Ilir Meta, për dorëzimin e detyrës...

Mandati i Sakos, Shehi: Dikush nga kryeministria, kërcënoi gjyqtarët në telefon

Në studion e lajmeve në RTV Ora kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi komenton vendimin e Gjykatës së Durrësit, për dhënien e mandatit kryebashkiakes së...

Aleati i Bashës propozim për zgjidhjen e krizës: Duhet një marrëveshje...

Kryetari i partisë Lëvizja për Zhvillim Kombëtar, Dashamir Shehi, nuk e sheh 13 tetorin si të përshtatshëm për zgjedhje të trefishta, ashtu siç ka...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!