19 C
Tirana
24/09/2020
Home Tags Dashamir Shehi

Tag: Dashamir Shehi

Fyerjet ndaj Dashamir Shehit, reagon Dritan Hila: I tregoi Ramës se...

Analisti Dritan Hila ka kritikuar gjuhën e përdorur nga kryeministri Edi Rama në Kuvend ndaj deputetit të djathtë, Dashamir Shehi, pasi ky i fundit...

Dashamir Shehi i përgjigjet Ramës: Aristokrat i madh që ha haviar,...

Deputeti Dashamir Shehi i është përgjigjur sulmit që kreu i qeverisë Rama i bëri atij në foltoren e parlamentit. Shehi ka thënë se deklaratat e...

Berisha merr në mbrojtje Dashamir Shehin: Ai e kthen ndonjë gotë,...

Ish-kryeministri Sali Berisha mori në mbrojtje deputetin Dashamir Shehi pasi kryeministri Edi Rama e akuzoi në Kuvend se qëndron gjatë gjithë ditës i alkoolizuar. Berisha...

Rama i nxehur me deklaratën e Dashamir Shehit, e sulmon ashpër...

Kryeministri Edi Rama nuk e ka pritur aspak mirë deklaratën e deputetit Dashamir Shehi lidhur me investimet turke në Shqipëri. Gjatë diskutimeve në komision...

Dashamir Shehi i shqetësuar nga Turqia: Ka marrë të gjithë sektorët...

Dashamir Shehi është deputeti i parë i Kuvendit të Shqipërisë që shpreh hapur shqetësimin për zgjerimin e influencës së Turqisë në vendin tonë. Gjatë...

Aleati i PD-së: Protesta e 21 janarit ishte normale, ja kujt...

Aleati i Partisë Demokratike, Dashamir Shehi deklaroi në studion e ‘News 24’ se protesta e opozitës, e planifikuar për më 27 janar, kundër qeverisë...

Fronti PD-LSI, Dashamir Shehi: Na sjell humbje votash

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi ka komentuar angazhimin e përbashkët të opozitës për të protestuar kundër qeverisë Rama dhe situatës në të cilën ndodhet...

Dashamir Shehi: Janë 15 deputetë që kanë mbjellë drogë në Shqipëri

Disa deputetë socialistë të Kuvendit të Shqipërisë, janë kultivues kanabisi në vend dhe shumë shpejt pritet që të dhënat e tyre të publikohen. Kështu ka thënë...

Përjashtimi i Bashës, Dashamir Shehi-Gramoz Ruçit: Për moshën që ke, mos...

Deputeti Dashamir Shehi ka kërkuar nga kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi, që të mos i futet më aventurave si ajo e përjashtimit të kryeopozitarit...

Dashamir Shehi: Kam 20 vjet që bëj opozitarin me të gjitha...

Dashamir Shehi, një nga politikanët më të vjetër në skenën politike shqiptare, ishte sot i ftuar në emisionin “Ditë e Re” në Ora News....

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!