29 C
Tirana
06/08/2020
Home Tags Dashamir Shehi

Tag: Dashamir Shehi

Ekskluzive/ Këta janë tre aleatët që nuk morën pjesë në mbledhjen...

Partia Demokratike ka zhvilluar sot mbledhjen e parë të Grupit Parlamentar, një ditë përpara nisjes së sesionit të ri të Kuvendit. Të pranishëm në mbledhje...

Dashamir Shehi komenton zgjedhjen e Metës: I ka të gjitha mundësitë...

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi, i përfshirë në listën e Partisë Demokratike të kryeqytetit,  në zgjedhjet e 25 qershorit, në një intervistë për “Shekullin”,...

Si e do Dashamir Shehi administratën e re? “Kush nuk e...

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi ka thënë në emisionin “Dritare” në Vizion Plus, se gjatë kohës që punonte në administratë i zgjidhte nëpunësit sipas...

Dashamir Shehi i bindur: Basha na garantoi se nuk ka koalicion...

Kandidati i PD-së për deputet, Dashamir Shehi është shprehur i bindur se nuk do të ketë një koalicion me Partinë Socialiste pas zgjedhjeve të...

Shehi sërish kritika Topallit: Veproi si ti zbresësh kalit në mes...

I ftuar mbrëmjen e së premten në emisionin “Kapital” të gazetarit Aleksandër Furxhi në Vizion Plus, politikani dhe kandidati në listat e PD-së, Dashamir...

Dashamir Shehi mesazh Topallit dhe Imamit: Merrni me sportivitet, edhe para...

Kreu i LZHK-­së dhe kandidati për deputet në listat e PD, Dashamir Shehi, deklaron se të kërkosh shkarkimin e kryetarit të partisë në mes...

Ndoka dhe Shehi në zyrën e Bashës, mësohet se ku do...

Aleatët e Partisë Demokratike, Nard Ndoka dhe Dashamir Shehi kanë hyrë në zyrën e Lulzim Bashës për të diskutuar për marrëveshjen për zgjedhjet e...

Profilet e krizës/ “500 mijë euro për një parti; takimet në...

Pavarësisht se Partia Demokratike udhëheq opozitën Shqipëri dhe përfaqëson gati gjysmën e votuesve shqiptarë, sërish ajo nuk do ia kishte dalë të arrinte e...

Dashamir Shehi: A më ofruan 500 mijë euro për zgjedhjet? Vlej...

I pyetur në “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus, nëse iu ofruan 500 mijë euro, për tu futur në zgjedhje pa PD-në, kreu i...

Shehi flet për takimin me Hoyt Yee: Për dy ditë Basha...

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi, i pranishëm në takimin mes Bashës dhe zyratit amerikan, tregoi në “Dritare me Rudinën”, në Vizion Plus detaje të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!