21 C
Tirana
13/07/2020
Home Tags Dashamir Shehi

Tag: Dashamir Shehi

Dashamir Shehi konfirmon pas takimit me Metën: Po përgatitet dekret për...

Takimet e zhvilluara që në orët  e para të mëngjesit të sotëm të presidentit Ilir Meta me palët politike duket se do ta konkludojnë...

Arjan Çani: Rama mbështetet nga amerikanët. Kundërshton Dashamir Shehi

Gazetari Arjan Çani deklaroi në emisionin ‘Open’ se Edi Rama “ka mbështetjen e hapur dhe të fortë të amerikanëve dhe ky është një nga...

Shehi s’e njeh vendimin e Kolegjit Zgjedhor dhe prezanton planin për...

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi ka deklaruar se opozita nuk do t’i njoh zgjedhjet e 30 qershorit dhe se do të respektojë dekretin e...

Dashamir Shehi optimist pas apelit të CDU/CSU: “Edi Rama do të...

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi vlerëson apelin e dy deputetëvë të CDU/CSU-së, që kërkuan shtyrjen e zgjedhjeve lokale. Në studio e lajmeve të Ora...

Shehi analizon letrën publike të Ramës me një paralajmërim për Bashën

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi e quan tallëse letrën e kryeministrit Edi Rama për Lulzim Bashën. Sipas tij, ftesa tregon se ai ne te...

“I hiqet viza kush cënon zgjedhjet”, Shehi gjen një tjetër ngjashmëri...

Kreu i LZHK-së është i çuditur nga paralajmërimi i Ramës se kush cenon procesin zgjedhor më 30 qershor nuk do të ketë të drejtë...

Sondazhi për zgjedhjet, Duka dhe Shehi kritika Zaloshnjës për rezultatet

Analisti Eduard Zaloshnja publikoi në emisionin ‘Real Story’ një sondazh, sipas të cilit nëse zgjedhjet do organizoheshin sot, PS-ja do merrte 740 mijë vota,...

Merkel mbështet Shqipërinë? Shehi sfidon zyrën e shtypit të Edi Ramës

Kryeministri Rama ka takuar sot në Berlin Kancelaren Merkel.  Zyra e shtypit të kreut të qeverisë bëri të ditur se Kancelaria e Gjermanisë ka...

Ç’mund të arrijë 5-shja e Opozitës? Konferenca e shtypit e aleatëve...

Pesë aleatë të Lulzim Bashës, Agron Duka, Vangjel Dule, Fatmir Mediu, Nard Ndoka dhe Dashamir Shehi, kanë dalë sot në një konferencë të përbashkët...

“Mund të ndodhë ’97-të në forma të tjera, nëse zgjidhja nuk...

Kryetari i LZHK, Dashamir Shehi është i shqetësuar me situatën politike në vend, në një kohë që mazhoranca nuk po bën asnjë hap për...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!