19 C
Tirana
07/07/2020
Home Tags Dashamir Shehi

Tag: Dashamir Shehi

Dash Shehi për partinë e Patozit: Nuk i japim rëndësi. Beteja...

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka theksuar se kushdo që kërkon të bëhet pjesë e betejës opozitare është i mirëpritur, por jo ata që...

Hyrja në zgjedhja, aleatët mbështesin Bashën duke shtuar një kusht të...

Dy aleatët e Partisë Demokratike, Dashamir Shehi (LZHK) dhe Fatmir Mediu (PR) kanë reaguar pas deklaratës së Lulzim Bashës, që u shpreh se pranon...

Shehi: Opozita s’do marrë pjesë në zgjedhjet e 30 qershorit. Nuk...

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi, i ftuar në Ora News u shpreh se opozita nuk do të marrë pjesë në zgjedhjet e 30 qershorit,...

Shehi dyshues për deklaratat e Hahn: Nuk i kanë hapur negociatat...

Ish-deputeti Dashamir Shehi, i ftuar në “Ora”, ka komentuar deklaratat e komisionerit e BE-së për zgjerimin, Johannes Hahn, duke thënë se nuk ka shanse...

Fitoret e kandidatëve jopolitik në Sllovaki & Ukrainë motivojnë Shehin: Kushti...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Dashamir Shehi beson se fryma e ndryshimit që po ndodh në Europën Lindore mund të vijë edhe në Shqipëri. Duke...

Sulmi i Nanos ndaj Shehit, reagon gazetari: Dashi është një nga...

Gazetari Mentor Kikia ka komentuar fyerjen që analisti Mustafa Nano bëri dje në ‘Opinion’ ndaj Dashamir Shehit, ish-deputet i Kuvendit. Duke e provokuar Shehin...

Video/ “Ke pirë ndonjë gotë tani”, Nano i kërkon falje publike...

“Së pari dua të bëjë një tërheqje nga ajo goditja poshtë brezit që i bëra Dashit. Nuk ka hije por janë pjesë e debatit”. Në...

“Ti pi nga mëngjesi në darkë!”, Shehi i përgjigjet Nanos: Zgjebs!...

Ka degraduar biseda mbrëmjen e sotme ndërmjet Mustafa Nanos dhe Dashamir Shehit. Ishte Nano ai që iu drejtua Shehit, në bisedë e sipër sa...

Dashamir Shehi: Arsyeja e vetme e dorëheqjes së mundshme të Metës

Ish-deputeti Dashamir Shehi shprehet në “Opinion” se dorëheqja e Ilir Metës ka peshë politike dhe vendi do shkonte në një tjetër krizë nëse ndodh. Të...

Protesta/ Shehi ashpërson tonet: Kush thotë se pati dhunë, është një...

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi dhe një nga aleatët opozitar të Partisë Demokratike ka reaguar ashpër ndaj të gjithë atyre që e cilësuan protestën...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!