21 C
Tirana
14/08/2020
Home Tags David Phillips

Tag: David Phillips

Analisti amerikan: Afrimi i Ramës me Erdoganin po dëmton integrimin e...

Analisti i njohur amerikan, David Phillips, në një editorial për Politiko.al kërkon ngritjen e një komisioni hetimor ndërkombëtar për të zbuluar ndikimin e shtetit...

Memoriali turk në Tiranë, analisti amerikan: Nuk i nderon viktimat, Rama...

Analisti amerikan David Phillips thotë se memoriali për viktimat e grushtit të dështuar të shtetit në Turqi, nuk kishte vend në Tiranë dhe se...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!