10 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Dendias

Tag: dendias

Dendias flet në Rusi për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut: Mund...

Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendias deklaroi se gjatë vizitës në Rusi ai sqaroi homologun Sergey Lavrov për mbështetjen që Greqia po jep...

Greqia mbështet hapjen e negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut...

Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut kanë marrë mbështetjen e Greqisë, Bullgarisë, Rumanisë dhe Kroacisë për hapjen e negociatave me BE-në. Nisur nga deklarimet e fundit...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!