23/01/2020
Home Tags Denim

Tag: denim

Skandali i radhës: FIFA zhyt klubin shqiptar pas problemit me borxhet

FIFA sot ka njoftuar se Flamurtari është dënuar për parregullsi që në vjeshtën e kaluar. Askush nuk e kishte bërë njoftimin në FSHF apo...

Pas publikimit të dokumenteve të dënimit nga PD-ja reagon Ismailaj: E...

Kryebashkiaku i Mallakastrës Qerim Ismailaj reagoi pasi Partia Demokratike nxori dokumentet, ku sipas saj konfirmohet dënimi i tij në Greqi. Ai sqaroi se për...

Eurodeputetja Rebecca Harms kërkon hetim për deportimin e mësuesit turk në...

Deputetja e Parlamentit Evropian Rebecca Harms ka reaguar pas deportimit të shtetasit turk Harun Çelik në Turqi nga Shqipëria, ndërsa ai ishte shpallur në...

Salianji akuza gjyqtarit Gjermeni: Ndaj meje vendim politik, u dha pa...

Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji ka akuzuar gjyqtarin e Gjykatës së Tiranës Artan Gjermani se vendimi që ka dhënë ndaj tij është politik dhe...

Dënohet me gjashtë vjet heqje lirie ish kryeministri i Kroacisë për...

Ish kryeministri i Kroacisë Ivo Sanader u dënua me gjashtë vjet heqje lirie nga Gjykata e Shkallës së Parë në Zagreb, pasi u shpall...

Gjoba për shpifje, reagon zyra e Berishës: Padia është në mënyrë...

Zyra e ish-kryeministrit Sali Berisha e quajti dënimin e dhënë nga Gjykata Civile si vazhdim i fushatës së kufizimit të fjalës së lirë dhe...

Salianji: PD mbështet SPAK, deri më tani nuk ka pasur ndonjë...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji deklaroi se opozita e mbështet krijimin e Strukturës së Posaçme Anti Korrupsion (SPAK), por ai kujtoi se deri...

Salianji pas dënimit: E kanë pasur qejfin të më pushkatonin, ju...

Ish deputeti i PD-së Ervin Salianji tha pas vendimit të Gjykatës së Tiranës për ta dënuar me 1 vit burgim pasi akuzohet për “Kallzim...

Gjekmarkaj: Rama ka dorë në dënimin e Salianjit, Xhafaj nuk ka...

Analisti Agron Gjekmarkaj shprehet se është për të ardhur keq që prokuroria kërkon aq dënim për Ervin Salianjin, sa edhe për Saimir Tahirin që...

SHBA/ Gjykata e Nju Jorkut dënon shqiptarin me 22 vjet burg,...

Gjykata e Nju Jorkut dënoi me 22 vjet heqje lirie një shqiptar që synonte të bëhej pjesë e grupit ekstremist Shteti Islamik. Sipas akuzës,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!