21 C
Tirana
14/08/2020
Home Tags Denis MacShane

Tag: Denis MacShane

Ish-ministri britanik: Greqia të njohë Kosovën, ndihmon rajonin dhe veten

Denis MacShane, ish-ministër Shteti për Evropën në Britaninë e Madhe, në një koment të publikuar në gazetën greke ‘Kathimerini’, thotë se Angela Merkel dhe...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!