23/01/2020
Home Tags Deputetet e PD

Tag: deputetet e PD

Protestë te Gjykata e Tiranës, deputetët e PD përplasen me policinë...

Deputetët e Partisë Demokratike kanë dalë sërish në mbështetje të banorëve të ‘Astirit’, të cilët sot e kanë zhvendosur protestën e tyre para Gjykata...

Unaza e Re/ Protesta para bashkisë, deputetët e PD në mbështetje...

Përballë Bashkisë së Tiranës ka nisur protesta e banorëve të “Astirit”, pas vendimit për shembjen e mbi 300 banesave dhe bizneseve në zonën përgjatë...

Arrestimi i protestuesve në Kukës, deputetët e PD dhe qytetarët tek...

Mëngjesin e sotëm, deputetët e Partisë Demokratike, por edhe qytetarë të ndryshëm janë rimbledhur sërish pranë Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Deputetët por edhe qytetarët...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!