19 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Detaje

Tag: detaje

Nga makina e një këngëtareje të njohur deri te biznesi i...

Shkaku i rrëmbimit dhe më pas vrasjes së Jak Prengës është përplasja për një sasi të madhe kokaine. Personat të cilët morën peng 49...

Vrasja në Mallakastër/ Rrëfimi i 16 vjeçarit, nga debati deri te...

Një nga të arrestuarit për vrasjen e 52 vjeçares Drita Saliaj në Mallakastër më 5 majin e shkuar, Sindi Shehaj tregon detaje tronditëse për...

Prapaskenat e operacionit të shpëtimit të Alvin: Mbeti me gojën hapur...

Autoritetet italiane kanë zbardhur detaje nga operacioni i shpëtimit të Alvin Berishës në kampin Al Hol në Siri. Sot, 11-vjeçari mbërriti në tokën italiane ku...

Tritol shtyllës së tensionit të lartë në Laç, policia jep detaje

Për ngjarjen e ndodhur në Laç, ku është dëmtuar me lëndë eksplozive një shtyllë e tensionit të lartë ka reaguar edhe policia duke dhënë...

Detaje të reja nga vrasja e Arben Bilalit, e ndoqën me...

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e Arben Bilalit, ditën e djeshme në Selitë. Mësohet se ish-polici Bilali u ndoq me një makinë nga...

Vdekja e turkut në Prishtinë, policia publikon detaje: Pranë tij u...

Mediat në Kosovë bëjnë me dije se aksioni policor në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë u realizua më 2 dhjetor 2018. Sipas raportimeve,...

Detaje të reja/ Policia greke qëlloi për vdekje shqiptarin, në vendngjarje...

Mësohen të tjera detaje nga ngjarja e ndodhur pasditen e sotme në një zonë malore të Janinës ku policia greke qëlloi për vdekje një...

Nga gjyqet për pronat tek shitja e makinës, detaje të reja...

Janë zbardhur detaje të reja sa i takon shpërthimit me eksploziv të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Fier ku mbeti i plagosur shtetasi Ervin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!