25 C
Tirana
03/07/2020
Home Tags Dhori Kule

Tag: Dhori Kule

Studentët e Ekonomikut ende pa diploma, ministria e Arsimit urdhër të...

Pas protestave dhe peticioneve të studentëve të Ekonomikut për pasjisjen me diplomë Masteri për vitin akademik 2017-2018 ka reaguar Ministria e Arsimit. Ministria i ka...

‘Lufta’ brenda UT/ Akuzat e Mynyr Konit ndaj tre dekanëve dhe...

Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni ka akuzuar tre dekanët e Fakulteteve të Ekonomisë, Drejtësisë dhe Gjuhëve të Huaja se, me mbështetjen e...

Akuzat e Ramës, rektori i UT reagon duke nxjerrë emrat e...

Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni ka reaguar me anë të një letre të gjatë publike ndaj akuzave të kryeministrit Edi Rama, për...

Incidenti te Ekonomiku, studentët krah pedagoges Manxhari, kërkojë dorëheqjen e dekanit...

Studentët e fakultetit të Ekonomisë në një deklaratë për median kanë përgenjështruan pretendimet se pedagogia Mimoza Manxhari ka kërcënuar studentët që t’i japin fund...

Video/ Studentët përballen me Dhori Kulen, i përmendin doktoraturën plagjiaturë të...

Nuk është vetëm qeveria që po vendoset me shpatulla pas murit nga studentët, por edhe drejtuesit e universiteteve shqiptare. Studentët në Tiranë janë përballur...

Video/ Studentët e Ekonomikut: Dhori Kule nuk pranoi takim me ne,...

Studentët e Fakultetit të Ekonomisë kanë ngritur shqetësimin se dekani i tyre jo vetëm që nuk ka pranuar takim me ta, por ka urdhëruar...

Nuk u shkoi në takim, Dhori Kule u përgjigjet studentëve: Nuk...

“Dhori ik”, kështu thirrnin me zë të lartë një grup studentësh të Fakultetit të Ekonomisë në protestën para Kryeministrisë, të cilët patën lënë një...

Studenti i Sapienza-s nuk ndalet: Doktoratura e vajzës së Dhori Kules...

Pasi denoncoi doktoraturën e deputetes së PS, Mimi Kodheli, studenti i Spaienza-s, Vladimir Kola ka “zbërthyer’ edhe punimin shkencor të vajzës së Dhori Kules,...

Ankimohet vendimi për Shullazin, Prokuroria: Nuk u mor parasysh kërcënimi i...

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka ankimuar vendimin për Emiljano Shullazin dhe 4 bashkëpunëtoret e tij të dënuar 3 javë më parë me 55...

Telashe për Dhori Kulen dhe Mynyr Konin, Prokuroria e Krimeve të...

Dikur miq dhe bashkëpunëtorë të ngushtë, sot në “luftë të ftohtë” midis tyre, dy profesorët Dhori Kule e Mynyr Koni, me gjasë do të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!