27 C
Tirana
06/07/2020
Home Tags Diktator

Tag: diktator

Paloka: Rama ëndërron të kthejë diktaturën, por do ketë fatin e...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka mendon se i vetmi ndryshim që kërkojnë dhe presin shqiptarët, është largimi i Edi Ramës. Ai iu referua...

Rakipi nuk kursehet: Rama një diktator që e ka flakur vendin...

Gazetari Ylli Rakipi e quan kryeministrin Edi Rama një diktator, i cili e ka kthyer Shqipërinë në një narkoshtet. Ai mendon se shqiptarët jetojnë...

Vokshi: Rama po shfaq tipare diktatori, kërkon të godasë zërat kritikë

Ish deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi mendon se qeveria Rama e ka krijuar paketën antishpifje, pasi ka për qëllim që të godasë zërat...

Sherri te Varrezat e Dëshmorëve, pedagogu: U ngazëlleva kur pashë të...

Ditën e sotme disa të rinj demokratë thyen pankartat dhe portretet e Enver Hoxhës te Varrezat e Dëshmorëve. Për përplasjen mes të rinjve dhe...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!