27 C
Tirana
19/09/2020
Home Tags Doreheqjet

Tag: doreheqjet

Vonoi avionin, mori celularin zyrtar me pushime, për një postim në...

Prej dy ditësh, në mediat shqiptare, kryesisht ato online dhe në rrjetet sociale ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj është vënë në qendër të akuzave,...

Thirrja e aktivistit pas dorëheqjeve të Kurz dhe May: Boll! Koha...

Sot njoftoi dorëheqjen kryeministrja britanike, Theresa May pas dështimit të negociatave për Brexit. Pak ditë më parë, të njëjtën mënyrë largimi zgjidhi edhe kancelari...

Analiza/ Arsyet që çuan Xhafajn në dorëheqje, çfarë thuhet korridoreve politike...

Edi Rama njoftoi mëngjesin e së shtunës se kishte pranuar vullnetin e Fatmir Xhafajt për t’u dorëhequr nga posti i Ministrit të Brendshëm. Largimi,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!