21/02/2020
Home Tags Dosja 184

Tag: Dosja 184

U dërgua për hetim në SPAK, Prokuroria e posaçme ‘i kthen’...

SPAK ka ridërguar përsëri në Dibër ‘dosjen 184’. News 24 raporton se SPAK nuk ka marrë përsipër që të hetojë dosjen ku dyshohet për...

Dosja 184, PD i kërkon informacion zyrtar Prokurorisë Dibër: Hetimet t’i...

Partia Demokratike i ka kërkuar informacion zyrtar Prokurorisë së Dibrës për dosjen 184, për zgjedhjet në Dibër, dosje e cila u transferua atje nga...

Dosja “184”, prokurorët e Dibrës në siklet: Mendoni se ne jemi...

Dy prokurorët e Dibrës,  Rifat Kojku dhe Belina Zeneli që janë përzgjdhur për të hetuar dosjen “184” kanë premtuar se janë të aftë për...

U dërgua në Dibër me urdhër të Arta Markut, caktohen dy...

Pas dërgimit të dosjes së ‘nxehtë’ 184 nga Prokuroria e Krimeve të Rënda në Prokurorinë pranë Gjykatës Rrethit Gjyqësor Dibër, caktohen dy prokurorët që...

Transferimi i dosjes ‘184’, VOA: Polemika mbi hetimin e zgjedhjeve të...

Hetimet mbi dyshimet për manipulim dhe blerje të votave gjatë zgjedhjeve të pjesshme vendore në Dibër në vitin 2016, janë rikthyer në qendër të...

Dosja 184/ Mustafaj: Nuk kam besim te prokuroria e Dibrës, Krimet...

Analisti Besnik Mustafaj mendon se kalimi i dosjes 184 për t’u hetuar nga Prokuroria e Krimeve të Rënda te ajo e Dibrës, tregon kapitullimin...

Pse u dërgua në Dibër dosja “184”, reagon Arta Marku: Ishte...

Prokuroria e Përgjithshme ka sqaruar vendimin mbi transferimin e dosjes së bujshme ‘184’ për hetime të mëtejshme nga Krimet e Rënda në Prokurorisë pranë...

Asnjë nuk e do Dosjen 184, Arta Marku vendosi që të...

Për prokurorët shqiptarë Dosja 184 është e padëshiruar. Asnjë nuk ka dashur që ta marrë përsipër për ta hetuar. Birn shkruan se mes Prokurorisë...

“Dosja 184 në Prokurorinë e Dibrës “, PD: Mënyra për varrosjen...

Prokuroria për Krime të Rënda shpalli këtë të mërkurë moskompetencë për hetimin e dosjes 184, e cila ka të bëjë me vjedhjen e votave në...

Krimet e Rënda heqin dorë nga dosja ‘184’, ia dërgon për...

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka shpallur moskopetencën dhe ka hequr dorë përfundimisht nga dosja e bujshme ‘184’. Sipas ‘news 24’, dosja i ka kaluar...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!