23 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Dosja 184

Tag: Dosja 184

Gazeta Gjermane BILD ‘ekzekuton’ Ramën: Shqipëria, vendi në duart e një...

Gazeta më e madhe në Gjermani BILD ka botuar sot një speciale për Shqipërinë ku e konsideron kryeministrin Edi Rama 'një gangster' dhe Shqipërinë...

Dosja 184/ Basha tregon emrin e deputetit të PS: Ish-trafikant që...

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, duke folur për decentralizimin e pushtetit dhe për nivelin e përfaqësimit që Qarku i Shkodrës ka në Parlament, në...

“Dosjet 339 dhe 184 mbajnë peng Parlamentin dhe integrimin e vendit...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një takim me qytetarët e Cërrikut. Kryemadhi foli sërish për vendimin e opozitës...

Çfarë fsheh dosja ‘184’, ku përfshihen zyrtarë të lartë socialistë

Kryetari  i Partisë Demokratike, në një deklaratë për mediat, përveç dosjes ‘339’, përmendi edhe ‘184’, për të cilën paralajmëroi publikimin e fakteve të reja...

Shitblerja e votave, ish deputeti i PD: Jo vetëm dosja 339,...

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi është shprehur se dosja 339 dhe 184 e shumë të tjera janë dosjet e grabitjes së lirisë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!