18 C
Tirana
31/05/2020
Home Tags Douglas Costa

Tag: Douglas Costa

Ulja e rrogave dhe biseda me Chiellinin, rrëfehet titullari i Juves

Juventusi u ka ulur rrogat futbollistëve dhe këta të fundit e kanë pranuar. Sulmuesi Douglas Costa tregon se shokët e tij kanë kuptuar situatën...

Lojtari i Juventusit i habit të gjithë: Milani me fenomenë, si...

Lojtari i Juventusit, Douglas Costa, po kalon një moment të mirë. Ai ka vlerësuar ndeshjen e radhës kundër Milanit dhe sidomos bashkëkombasin e tij...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!