29 C
Tirana
12/08/2020
Home Tags Dritan Bici

Tag: Dritan Bici

Video/ Debate për shembjen e Teatrit; por deputeti se prish terezinë,...

Ditën e sotme është diskutuar në Komisionin e Veprimtarive Prodhuese, për një nga çështjet më delikate të kohëve të fundit, shembjen apo jo të...

U bashkuan me PS, flet deputeti i vetëm i PDIU: Ç’do...

Pak ditë pasi u deklarua publikisht se Reme Lala dhe Elena Xhika i bashkohen Partisë Socialiste, vjen reagimi i deputetit të vetëm të PDIU,...

Deputeti i ri i PDIU-së ka një sqarim shterues, tregon sa...

Dritan Bici është deputeti i ri PDIU-së duke zëvednësuar Aqif Rakipin të cilit ju ndërpre mandati si pasojë e ligjit të dekriminalizimit. Në një...

Deputeti i ri i PDIU-së rezulton i dënuar, u fut me...

Ish-kryebashkiaku i Gramshit, Dritan Bici do të jetë deputeti i ri i PDIU-së duke marr në këtë mënyrë mandatin që ju hoq Aqif Rakipit....

“Do ta kisha vrarë arbitrin kryesor, do ta zhdukja nga faqja...

“Nuk është e vërtetë që kam hyrë me makinë në stadium. Unë jam drejtuar për te dhoma e gjyqtarëve duke ecur më këmbë. Doja...

Gazeta holandeze për deputetin e ri të PDIU: U fut në...

Gazeta holandeze Elfvotebal ka shkruar për një incident të ish-kryebashkiakut të Gramshit, Dritan Bici, i cili do të bëhet deputet në Kuvendin e Shqipërisë,...

Dritan Bici, ish-kryebashkiaku socialist që bëhet deputet i PDIU. A do...

Aqif Rakipi është drejt humbjes së mandatit të deputetit për shkak se Prokuroria e ka dërguar tashmë kërkesën në KQZ, ku e akuzon se...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!