23/01/2020
Home Tags Dritan Hila

Tag: dritan Hila

Memoriali turk si parku “Adem Jashari”, Fuga kritikon Hilën: Hiq dorë...

Akademiku Artan Fuga ka replikuar në distancë me gazetarin Dritan Hila, që krahason memorialin turk me emrin e një parku ne Turqi që quhet...

Gazetari Hila krahason memorialin turk me Adem Jasharin dhe Nolin

Gazetari Dritan Hila nuk e konsideron ofendim vendosjen e memorialit turk të Parku i Liqenit, kushtuar viktimave të grushtit të shtetit. Sipas logjikës së...

Gazetari Hila betohet: Kurrë më pushime në hotelet turke

Moderatori i emisionit “Arena”, Dritan Hila tregoi eksperiencën e tij në hotelet turke, duke u zotuar se nuk do te kaloje me pushime ne...

Video/ “Zagar i Mero Bazes”, sharje dhe fyerje mes të ftuarve...

Ka degradua mes sharjeve dhe fyerjeve emisioni Arena" nga Dritan Hila në RTV ORA. Kanë qenë blogeri Bledi Mane dhe avokati Altin Goxhaj ata, të...

Gazetari tregon si u shkëmbye me ministren e Ramës: E shoqëronin...

Gazetari Dritan Hila ka rrëfyer si u shkëmbye sot në mëngjes me ministren e Mbrojtjes, Olta Xhaçka. Sipas gazetarit, ministrja shoqërohej nga tri makina dhe...

“Nishanin unë e futa në politikë”, 5 përfundimet e gazetarit për...

Rrëfimet nga përvoja si politikan i ish presidentit Bamir Topi janë bërë publike prej ditësh në media, pas promovimit të librit të tij ‘Nocturn’...

Dritan Hila: Edi Rama e konsideron tërheqjen si humbje

Analisti Dritan Hila thotë se ka shumë pak mundësi që kryeministri Edi Rama të pranojë kërkesën e opozitës për t’u dorëhequr nga posti. Gjatë...

Tre gazetarët në një mendje: Shqipërisë nuk i hapen negociatat në...

Nuk ka hapje negociatash, thanë sot tek “Të paekspozuarit” në News Henri Çili, Andi Bushati dhe Dritan Hila Ata thanë se ka akoma shtete, të...

“B*ythpambukët e Tiranës”, gazetari sqaron togfjalëshin pas mesazheve në ‘Facebook’: Më...

Një status i gazetarit Dritan Hila, shkruar pak ditë më parë në rrjetet sociale, lidhur me protestën e banorëve të ‘Astirit’ duket se nuk...

Shpellarë? Moderatori: Kujdes kur i shani, vendi u mbrojt me gjakun...

Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku ka ripërmendur sërish dje fjalën ‘shpellar’, për disa banorë të ‘Unazës së Re’. I ftuar në emisionin ‘Opinion’,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!