15 C
Tirana
01/06/2020
Home Tags Droge

Tag: droge

Pas makinës me targa italiane, zbulohet gomonia me 500 kg drogë...

Një gomone me 500 kg drogë është zbuluar ditën e sotme nga policia e Vlorës në afërsi te Petroliferës. Policia ka shoqëruar tre persona...

Transportonin drogë nga mali, policia greke arreston 5 shqiptarë

Pesë shtetas shqiptarë janë arrestuar nga policia greke pasi tentuan të 96 kg marijuanë në vendin fqinj. Shqiptarët kishin hyrë në territorin grek duke kaluar...

Pas hetimit 5 vjeçar, shkatërrohet banda e trafikut të marijuanës Shqipëri-Itali

Pas një hetimi 5 vjeçar, Policia e Shtetit në bashkëpunim me policinë italiane kanë  shkatërruar grupin e trafikantëve të marijuanës nga Shqipëria në Itali. Në...

Zbardhet skema/ Si u trafikuan 2.5 tonë drogë nga Shqipëria në...

Policia e shtetit ka zbardhur skemën e trafikimit të 2.5 tonë droge e cila u sekuestrua nga policia italiane në janar të këtij vitit....

1.6 tonë drogë drejt Greqisë, shqiptari: Nuk kam lidhje, më thanë...

Gjykata greke ka lënë në burg dy shqiptarët dhe një italian të arrestuar si pjesë e grupit që akuzohet se trafikuan 1.6 tonë drogë...

Rikthehet vëmendja tek kanabisi, në Lezhë asgjësohen 473 bimë narkotike, arrestohen...

Gjithë këto ditë kanë qarkulular lajme mbi drogën që transportohet, tonelata të tëra drjet Italisë apo Greqisë dhe nuk ka pasur lajme mbi kanabisin...

Shkatërrohet në Itali banda e trafikantëve të drogës, mes tyre kushëriri...

Mëngjesin e ditës së sotme, në Katania të Italisë policia finalizoi operacionin e madh të antidrogës, duke shkatërruar bandën kriminale që drejtohej nga italianë...

Kapen në Vlorë edhe 79 kg kanabis, arrestohen dy shtetas

Dy shtetas nga Vlora janë arrestuar ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim lidhur me trafikun e drogës përmes kamionit nga Vlora drejt Italisë....

U kap me 89 kg drogë në kufi, arrestohet 25 vjeçari...

Në kufirin greko-shqiptar është arrestuar 52 vjeçari Eduard Bushi me 89 kg marijuanë. Operacioni u zhvillua në Filat të Igumenicës në zonën e quajtur Sidheri....

Arrestohet 40-vjeçari në Tiranë, armë e drogë në shtëpi

Një sasi fare droge dhe armë i janë gjetur në banesë një 45-vjeçari në Tiranë, e më pas është vënë në pranga.   I arrestuar...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!