18 C
Tirana
30/05/2020
Home Tags Droge

Tag: droge

Hoxha: Kam një video të një kryetari bashkie duke pirë drogë

Gazetari Artan Hoxha deklaroi se zotëron një video ku shfaqet një kryetar bashkie duke konsumuar drogë. Ndërkohë që edhe sekretari i Përgjithshëm i PD-së,...

Itali/ Kapen 16 kg heroinë, arrestohet kamionisti shqiptar

Policia italiane kapi një ngarkesë prej 16 kilogramësh heroinë që vinte nga Durrësi. Droga ishte fshehur brenda një kamioni dhe u gjet nga Guardia...

Operacioni i madh i Policisë së Shtetit, kapen 4 persona dhe...

Policia e Shtetit ka arrestuar 4 persona dhe ka sekuestruar 60 kg lëndë narkotike të llojit kanabis sativa. Nga informacionet e para, operacioni vazhdon dhe...

Po transportonin 25 pako marijuanë, arrestohet shoferja greke dhe shqiptari

Policia greke ka vënë në pranga dy persona, pasi ata po përpiqeshin të transportonin 26 kg marijuanë. Lënda narkotike u gjet në autumjetin e tyre,...

Kapet me drogë, ish-futbollisti qëllon i pari dhe eliminohet nga policia

Ndodh edhe kështu. Një operacion anti-drogë i policisë së Filipineve ka përfunduar me vdekjen e një ish-futbollisti. Bëhet fjalë për Diego Bello Lafuente, i...

The Sun: Mafia shqiptare trafikon adoleshentë në Britani dhe i fut...

  I detyruar nga një baba i dhunshëm për të lypur në rrugë kur ishe vetëm 11 vjeç, i trafikuar në Britani nga bandat shqiptare...

Kontaktet me të akuzuarin për trafik droge, arsyeja përse u shkarkua...

Prokurori i Krimeve të Rënda Përparim Kulluri kishte probleme me pasurinë e po ashtu kishte kontakte me një person problematik, e këto ndikuan në...

Drogë dhe para në shtëpi, arrestohet në Itali 30-vjeçari shqiptar

Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar mbrëmjen e kaluar në Itali, pasi i’u gjet një sasi lënde narkotike. Sipas mediave italiane, shqiptari posedonte 30 gramë kokainë...

‘Guardia di Finanza’ sekuestron 334 kg drogë, arreston shqiptarin në Brindisi

‘Guardia di Finanza’ ka përfunduar në brigjet e Brindisit një operacion të rëndësishëm që ka lejuar kapjen e një ngarkese të madhe droge. Autoritetet kanë...

Para, restorante dhe makina luksoze, goditet banda e shqiptarëve në Irlandë

Dy shqiptarë janë arrestuar ditën e djeshme nga autoritetet irlandeze, pasi merreshin me aktivitete kriminale nga të cilat fitonin shuma të mëdha parash. Referuar burimeve...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!