12 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Durres

Tag: durres

“Viktori do fejohej”, flet babai i vëllezërve që u vranë në...

Vetëm pak ditë nga atentati i vrasjeve të dy vëllezërve në Durrës, Besmir dhe Viktor Haxhia, babai i dhe daja i tyre kanë folur...

Veç vrasjeve në Lezhë e Durrës, i japin fund jetës dy...

Fillimi i kësaj jave, që shënon dhe fundin e një muaji tjetër të gjatë mes masave kufizuese të pandemisë, regjistroi të paktën 6 viktima...

Emrat/ Durrës, ekzekutohen dy vëllezër. Njëri kishte licensë avokati

Dy vëllezër u ekzekutuan të hënën në Durrës në afërsi të vendit të quajtur “Tregu i Makinave” në Shënvlash. Sipas informacionit zyrar të Policisë,...

Pas Lezhës, atentat në Durrës dyshohet për dy viktima

Pas Lezhës, dy persona të tjerë janë raportuar të vrarë pasditen e sotme në Durrës. Trupat e pajetë të dy personave dyshohet se janë...

Durrës, “Benzi” përplaset me ambulancën, plagoset një grua

Një mjet tip “Benz” u përplas të dielën me një mjet autoambulancë në  lagjen 13 në Durrës. Mjeti tip Benz, i drejtuar nga shtetasi...

Gjykata liron Flamur Gjuzin, i akuzuar për ndërtimet e shembura nga...

Një nga zyrtarët e arrestuar si përgjegjës për ndërtimet e rrëzuara nga tërmeti i 26 nëntorit në Durrës, është lënë këtë të hënë i...

E mori virusin nga pacientja që vdiq, mjeku i Durrësit: Jam...

Mjeku infeksionist Beqir Gelaj, u infektua me koronavirus nga pacientja 73-vjeçare që u identifikua si ndër personat e parë me koronavirus në Shqipëri, e...

Dorjani i vogël ka lindur me epilepsi, prindërit bëjnë apel për...

Një vogëlush ka nevojë për ndihmë. Bëhet fjalë për Dorjan Lukën, i cili është vetëm dy vjeç e gjysmë. Ky djalë jeton në Durrës...

OFL zbret edhe në Durrës, synimi është kontrolli i makinave të...

Policia e Shtetit dhe strukturat e OFL-së vazhdojnë "turin" e kontrolleve nëpër qytete. Sot ato kanë zbritur dhe në Durrës, ku po bëjnë kontrolle...

Ambasadorja Yuri Kim sheh pasojat e tërmetit në Durrës: Miqtë amerikanë...

Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë Yuri Kim ka vizituar sot Durrësin, ku ka parë nga afër situatën dy muaj pas tërmetit. Duke shprehur solidaritetin me...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!