29 C
Tirana
14/07/2020
Home Tags Durres

Tag: durres

E mori virusin nga pacientja që vdiq, mjeku i Durrësit: Jam...

Mjeku infeksionist Beqir Gelaj, u infektua me koronavirus nga pacientja 73-vjeçare që u identifikua si ndër personat e parë me koronavirus në Shqipëri, e...

Dorjani i vogël ka lindur me epilepsi, prindërit bëjnë apel për...

Një vogëlush ka nevojë për ndihmë. Bëhet fjalë për Dorjan Lukën, i cili është vetëm dy vjeç e gjysmë. Ky djalë jeton në Durrës...

OFL zbret edhe në Durrës, synimi është kontrolli i makinave të...

Policia e Shtetit dhe strukturat e OFL-së vazhdojnë "turin" e kontrolleve nëpër qytete. Sot ato kanë zbritur dhe në Durrës, ku po bëjnë kontrolle...

Ambasadorja Yuri Kim sheh pasojat e tërmetit në Durrës: Miqtë amerikanë...

Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë Yuri Kim ka vizituar sot Durrësin, ku ka parë nga afër situatën dy muaj pas tërmetit. Duke shprehur solidaritetin me...

Basha: Situata në Durrës katastrofike, qeveria vetëm propagandë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha shprehu shqetësimin se gjendja vazhdon që të jetë katastrofike në Durrës, pas rënies së tërmetit të 26 nëntorit. Ai...

Pasojat e tërmetit, Basha nga Durrësi: Qeveria nuk mori as masat...

Kryedemokrati Lulzim  Basha ishte i pranishëm sot në Durrës me përfaqësues të bizneseve. Në fokus të takimit ka qenë situata pas tërmetit dhe ndikimi në...

Vidhnin banesat e braktisura nga tërmeti, arrestohen dy durrsakët; njëri i...

Është kthyer në një fenomen shqetësues vjedhja e banesave të dëmtuara dhe të braktisura prej tërmetit të 26 nëntorit në Durrës. Policia ka vënë në...

Basha pranë bizneseve të prekura nga tërmeti në Durrës: 5 masat...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka vizituar bizneset në Durrës pas situatës së tërmetit të 26 nëntorit. Sipas kryedemokratit, kriza ekonomike që ka përfshirë vendin...

Gjykata liron 10 nga 17 të arrestuarit për abuzimet me ndërtimet...

Gjykata e Durrësit vendosi që për 10 nga 17 të arrestuarit në operacionin “Abuzuesit” t’u japë masën e sigurisë “detyrim paraqitjeje”, ndërsa për 7...

I’u dogj makina, flet kreu i FRPD në Durrës

Pasditen e sotme, makina e kreut të FRPD në Durrës, Ndrec Pjetri, është përfshirë nga flakët. Nga të dhënat paraprake mësohet se shkak ka qenë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!