19 C
Tirana
07/07/2020
Home Tags Durres

Tag: durres

Dështon bashkia, Durrësi paralizohet nga trafiku

Një javë pas mbarimit të zgjedhjeve parlamentare dhe përfundimit të provimeve të nxënësve të 9-vjeçareve dhe shkollave të mesme, të gjithë janë dyndur për...

Dëshmitarja e Jehovait tenton vetëvrasjen, babai akuzon aktivistët e Kishës

Një 24-vjeçare, aktiviste e Jehovait në një kishë në Durrës, ka tentuar të vrasë veten duke prerë damarët e dorës së majtë. Ka qenë...

Në Durrësin e Vangjush Dakos mund të bësh plazh vetëm me...

Pushuesit që do të zgjedhin këtë sezon plazhin e Durrësit duhet ta dinë se duhet të paguajnë lekë për çadrat. Kryebashkiaku Vangjush Dako ka...

Sherri me dy të vdekur për parkimin në Durrës, arrestohet autori...

Eduart Xhaferi, është arrestuar sot nga Policia e Durrësit si autor i dyshuar të vrasjes së Lulzim Qamës ditën e djeshme në sherrin tragjik...

Thellohet tragjedia në Durrës, shkon në dy numri i të vdekurve...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrushkull të Durrësit, ku dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pas sherrit me...

Gjendet predha e kalibrit të rëndë në Durrës, policia rrethon zonën

Një predhë e kalibrit të rëndë që i përket artilerisë së Luftës së Dytë Botërore, është gjetur sot në Durrës.  Predha u zbulua nga...

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e polices në Durrës, ishte...

Vetëm pak ditë pas vetëvrasjes së efektives 23-vjeçare të policisë në Durrës, grupi hetimor ka nxjerrë në dritë detaje të reja. Sipas hetimeve të deritanishme...

Ngjarje e rëndë në Durrës, policja vret veten me armën e...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Durrës ku një police ka vrarë veten. Burime të policisë bjënë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth...

Eksploziv banesës në Durrës, në kërkim autorët

Një tjetër shpërthim ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Durrës. Burime të policisë bënë me dije se shpërthimi ka ndodhur përpara një banese 3-katëshe në...

Sekuestrohen 116 kile drogë në bregdetin e Durrësit, në kërkim trafikantët

Policia ka sekuestruar 116 kg kanabis në bregdetin e Durrësit gjatë ditës të djeshme në vendin e quajtur “Kepi i Palit”. Burime të policisë bëjnë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!