18 C
Tirana
29/05/2020
Home Tags Edi Paloka

Tag: Edi Paloka

Video/ “E dhimbshme të shohësh nëna që kanë humbur gjithçka”. Paloka:...

Edi Paloka, nënkryetar i Partisë Demokratike publikoi një video ku shfaqen gra e burra, që ankohen se janë lënë pa punë dhe nuk kanë...

“As Gjermania s`bën teste për asimptomatikët”, Paloka ironi me Ramën: Hëngri...

Pas deklaratave të Kryeministrit Edi Rama se as në Gjermani nuk po bëhen teste për asimptomatikët me koronavirus, reagoi dhe Partia Demokratike. Edi Paloka...

Rama reagon për ‘idiotët’: Kalova bukur me shefat e “Bild”, prandaj...

Kryeministri Rama sqaroi për herë të parë arsyen pse tërhoqi akuzat për shpifje ndaj gazetës gjermane “Bild”. Sipas Ramës, ai pati një takim me...

“Zbythja e Ramës para ‘Bild’, kapitullim i tij publik: Zgjedhjet në...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka bëri një reagim rreth tërheqjesë Kryeministrit Edi Rama nga pandia ndaj gazetës gjermane “Bild”. Paloka e quan “zbythjen”...

“Tradhti e turp është të shkosh pas oligarkëve”. Paloka-Ramës: Nuk është...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka reagoi në facebook, ku i drejton disa pyetje retorike kryeministrit Rama. Paloka pyet kreun e ekzekutivit nëse është...

“Luan çdo skenar që të duket si lider botëror”, Paloka: Kur...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka publikoi një videomontazh, ku ballafaqon deklaratat e Kryeministrit Edi Rama para nisjes së epidemsië së koronavirusit dhe pasi...

“Olta Xhaçka ua ka bërë borxh shqiptarëve”, Paloka: S`mund të ‘trimërohet’...

Edi Paloka, në emër të Partisë Demokratike, bëri një deklaratë lidhur me reagimin e Olta Xhaçkës për kallëzimin që opozita ka bërë në ngarkim...

“Vetëm oligarkët e Edi Ramës gëzojnë në këtë krizë, jo ata...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka shprehet se “të vetmit që përfitojnë në situatën e krizës” janë oligarkët e Ramës. Sipas tij, Qeveria ka...

Mesazhi “fake” nga telefoni i Bashës, Paloka: “Tao Yaris” falsifikon mesazhet...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka reagoi në rrjetet sociale, lidhur me përgjigjen e kthyer nga kompania Vodafone për mesazhin që shkoi në numrin...

Arrestimet pas tërmetit, reagon nënkryetari i PD: Rama e nxori Gjushin...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar pas urdhër arresteve të lëshuara nga Prokuroria e Durrësit për 17 persona nën cilësinë e zyrtarëve, ndërtuesve,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!