23/01/2020
Home Tags Edi Paloka

Tag: Edi Paloka

Edi Paloka, ironi me Ramën: Lideri botëror foli vetë…

Kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edi Paloka ka reaguar sot në mëngjes lidhur me qëndrimin që mbajti dje kryeministri Edi Rama ndaj ambasadorëve....

Senatorët e SHBA nuk priten në PD nga Lulzim Basha, kryetari...

Një delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës,  Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi...

Berisha zgjedh 22 korrikun për të kritikuar Palokën dhe Spahon: Vepruan...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka preferuar ditën votimit për të kritikuar dy nënkryetarët e PD-së, Edi Paloka dhe Edmond Spaho. Berisha tha se Paloka dhe...

Paloka dhe Spaho sqarojnë sërish procedurat: Gara për kryetarin nuk hapet...

Dy nënkryetarët e Partisë Demokratike, Edi Paloka dhe Edmond Spaho kanë sqaruar sërish procedurat e ndjekura për hapjen e garës për kryetarin e partisë....

Kundërshtimi i Ristanit, dy nënkryetarët i shpjegojnë statutin: Zgjedhjet mbahen më...

Pas kundërshtimit të Sekretarit të Përgjithshëm, Arben Ristani, lidhur me vendimin për të mbajtur zgjedhjet për kryetarin e PD-së më 22 korrik, kanë reaguar...

Pas takimit me Berishën, Basha thërret në zyrë dy drejtues të...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha po zhvillon takime intensive mesditën e sotme, pasi në orët në vijim pritet një deklaratë e tij për rezultatin...

138 kundër 2, PS dhe PD bëhen sërish bashkë, kësaj here...

Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi nga LIBRA ishin dje në Kuvend opozita e vetme ndaj marrëveshjes së arritur mes PS dhe PD. Blushi ka kritikuar...

“PD do të shkrihet si parti”, Paloka i përgjigjet Ramës: Nuk...

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka i është përgjigjur sot nga ‘Çadra e Lirisë’ deklaratave të kryeministrit Edi Rama se PD...

Edi Paloka zbulon skenarin e qeverisë: Ambulancat ishin me të sëmurë...

Kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, Edi Paloka ka deklaruar se dy ambulanca që mbetën të bllokuara për disa minuta në rrugët e kryeqytetit,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!