19 C
Tirana
07/07/2020
Home Tags Edi Paloka

Tag: Edi Paloka

Edi Paloka: Do të bashkohemi me të përndjekurit kundër zgjedhjes së...

Pas mbarimit të seancës së parë plenare Edi Paloka, tha se reagimi i opozitës kundër Gramoz Ruçit do të jetë një reagim edhe për...

Edi Paloka: Cilët kriminelë do të eliminojë Rama? Ata që me...

Një ditë pas paralajmërimit të kryeministrit Rama se bosët e drogës në Shqipëri duhet të gjenë vrimë ku të futen pasi do të kalojnë...

Edi Paloka për ambasadorin Belortaja: I lëpiu prapanicën e qelbur Edi...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka lëshuar akuza në drejtim të ambasadorit shqiptar në Kinë, Selim Belortaja, pas shkrimit të këtij të fundit në...

PD për herë të parë hedh dyshime mbi ‘tregun ballkanik’: Të...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka hedhur dyshime të forta mbi krijimin e tregut të përbashkët ballkanik ku përfshihet edhe Shqipëria, duke u bërë...

Edi Paloka, ironi me Ramën: Lideri botëror foli vetë…

Kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edi Paloka ka reaguar sot në mëngjes lidhur me qëndrimin që mbajti dje kryeministri Edi Rama ndaj ambasadorëve....

Senatorët e SHBA nuk priten në PD nga Lulzim Basha, kryetari...

Një delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës,  Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi...

Berisha zgjedh 22 korrikun për të kritikuar Palokën dhe Spahon: Vepruan...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka preferuar ditën votimit për të kritikuar dy nënkryetarët e PD-së, Edi Paloka dhe Edmond Spaho. Berisha tha se Paloka dhe...

Paloka dhe Spaho sqarojnë sërish procedurat: Gara për kryetarin nuk hapet...

Dy nënkryetarët e Partisë Demokratike, Edi Paloka dhe Edmond Spaho kanë sqaruar sërish procedurat e ndjekura për hapjen e garës për kryetarin e partisë....

Kundërshtimi i Ristanit, dy nënkryetarët i shpjegojnë statutin: Zgjedhjet mbahen më...

Pas kundërshtimit të Sekretarit të Përgjithshëm, Arben Ristani, lidhur me vendimin për të mbajtur zgjedhjet për kryetarin e PD-së më 22 korrik, kanë reaguar...

Pas takimit me Berishën, Basha thërret në zyrë dy drejtues të...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha po zhvillon takime intensive mesditën e sotme, pasi në orët në vijim pritet një deklaratë e tij për rezultatin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!