19 C
Tirana
07/07/2020
Home Tags Edi Paloka

Tag: Edi Paloka

Nënkryetari i PD mendon ndryshe për djegien e mandateve: Pro 13...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, tha se nuk ka përçarje mes opozitës dhe se si PD, ashtu edhe LSI janë të vendosur për...

‘Punoj për Fugën tani’, Paloka tronditet nga shoqja e tij që...

Edi Paloka ka rrëfyer historinë e mikeshës së tij që sot punon për zyrën e propagandës së kryeministrit Edi Rama. Dikur ishte pjesë e...

‘Kishin një emër por e hodhën në plehra’, Paloka: Ish funksionarë...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka lëshuar disa akuza të rënda ndaj ish eksponentëve të kësaj partie. Në një intervistë për emisionin “Dita Jonë”...

Ish-deputeti kujton ‘fijet’ që e lidhin me 2 korrikun: Pse nuk...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka është kthyer vite pas në kohë dhe përkujton sot 2 korrikun, ditën historike kur më 1990 mijëra shqiptarë u...

Paloka tregon votuesit e 30 qershorit: Askush tjetër përveç administratës të...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka tha se në 30 qershor nuk do të votojnë qytetarët, por vetëm administrata që kërcënohet nga Edi Rama. “Përveç...

Ish-deputeti i PD dyshon: Ambasada Amerikane nuk i jep vizë Edi...

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka i është drejtuar me një pyetje kryeministrit Edi Rama, disa orë pak para fillimit të protestës kombëtare të rradhës...

Paloka: Shoqërimi i protestuesve pa asnjë provë, Rama e Lleshaj janë...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka reagon pas arrestimit të 42 protestuesve të opozitës. Në një deklaratë për mediat, Paloka thotë se Shqipëria është i vetmi...

Paloka analizon qëndrimet e ndërkombëtarëve: Nuk janë kundër opozitës

Nën/kryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka nuk mendon se ndërkombëtarët janë kundër opozitës. Duke marrë si shembull qëndrimin e CDU/CSU për progres-raportin dhe raportimin...

Vizat/ Nënkryetari i PD: Në Holandë ishin Ruçi, Balla e Hajdari...

Pas kërkesës zyrtare të Holandës drejtuar Komisionit Europian për rikthimin e vizave me Shqipërinë, reagon nënkryetari i PD, Edi Paloka. Ai përmend edhe vizitën e...

Paloka ironizon Ramën me një ‘paralajmërim’: Thonë se nga këto letrat...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka ironizuar letrat në seri prej pesë ditësh të kryeministrit Edi Rama drejtuar kreut të opozitës, Lulzim Basha. Në një...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!