23 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Edi rama

Tag: edi rama

Vasili ironizon Ramën: Ke një mal me zero, a do shkrish...

Ish-kreu i LSI, Petrit Vasili ka ironizuar vendimin e kryeministrit Edi Rama për shkrirë ALUIZNI-n e Beratit. Duke iu referuar alarmit të ngritur nga...

E la jashtë Kuvendit të ri, Rama emëron deputetin e PS...

Është shkarkuar sot nga detyra drejtori teknik i Burgjeve, Arjan Hoxha, i emëruar si rezultat i marrëveshjes së 18 majit, mes Edi Ramës dhe...

I hoqi babain nga puna, Kejdi Mehmetaj ulet përballë Edi Ramës...

Një moment shumë sfidues ka qenë dje për deputeten e LSI, Kejdi Mehmetaj, të cilës iu desh të ulej përballë Edi Ramës në Jalë...

Rama mesazh Panuccit: Do mbash me sukses barrën e rëndë të...

Kryeministri Edi Rama përmes një statusi në rrjetin social “facebook” i uroi mirëseardhjen trajnerit të ri të kombëtares shqiptare. “Le të urojmë që traineri i...

Brutaliteti i Ramës me gruan e sëmurë, nuk pranon denoncimin dhe...

Në momentin që Edi Rama u përball për herë të parë në takimin e Vlorës me një problem real, që kërkon zgjidhje jo vetëm...

Tjetër përplasje në takimin e Ramës, banori: Dua të iki në...

Përveç lavdeve si kryeministri që po shpëton Shqipërinë, Edi Rama është përballur në Vlorë edhe me pakënaqësitë e qytetarëve për situatën në vend. Një...

Vazhdon gallata me dëgjesat publike. Qytetari Ramës: Kur do vish në...

Deputetët e rinj socialistë të dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit vijojnë turin e tyre të dëgjesave, në vijim të turit, “Bashkëqeverisja me njerëzit”....

Kaos në takimin e Ramës në Vlorë, nervozohet kryeministri (Përplasja)

Takimi i kryeministrit Edi Rama me banorët e Vlorës nuk ka qenë shumë e qetë, për shkak se të pranishmit kërkonin me çdo kusht...

Petrit Vasili mesazh qytetarëve: Gajasuni me kryeministrin ‘zero’, por…

Ish-kreu i LSI, Petrit Vasili ka reaguar për ngjarjen tragjike të Zvërnecit, ku tre të rinj humbën jetën në det. Vasili bën përgjegjës kryeministrin Edi...

Qytetarja zbulon në prani të Ramës skandalin e deputetes së PS:...

Një qytetare në Berat ka zbuluar skandalin e deputetes së PS, Ermonela Felaj. Gjatë bashkëbisedimit me kryeministrin Edi Rama, qytetarja ka treguar se OSHEE...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!