28/01/2020
Home Tags Editorial

Tag: editorial

Këshilla e fundit për Lulzim Bashën

Alfred Lela Gjatë gjithë njohjes time me shefin e PD, Lulzim Basha, i kam dhënë vetëm dy këshilla. Njërën prej tyre, e falënderoj që e...

Portreti i Ramës dhe i qeverisë së tij si portreti i...

Fitim Zekthi Gjithnjë është folur shumë dhe në mënyra të ndryshme  për pushtetin, por ajo që thotë From se ai është i rrënjosur tek dobësia...

Zgjedhja finoke e Ramës për FSHF-në

Gentian Gaba Ditën e enjte, ish-kryeministri, ish-ministri, ish-kryetari i Bashkisë së Gjirokastrës, deputeti i Partisë Socialiste dhe sekretari organizativ i saj Bashkim Fino, zyrtarizoi kandidimin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!