17 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Edmond Spaho

Tag: Edmond Spaho

“Rama bën hoxhën, priftin, policin, doktorin…”, Spaho: Nuk po ndjekim ekspertizën...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edmond Spaho, në emisionin “Real Story”, deklaroi se Shqipëria nuk po ndjek rregullat e rekomanduara nga OBSH për luftën ndaj...

COVID-19/ Spaho: Po të na dëgjonte ne Rama, nuk do ishim...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edmond Spaho akuzon kryeministrin se veproi me vonesë për masat ndaj koronavirusit. Sipas Spahos, Edi Rama duhet të kishte dëgjuar...

VIDEO/ Spaho: Rama, avokati më besnik i kriminelëve më të rrezikshëm

Nënkryetari i PD, Edmond Spaho deklaron se kryeministri Edi Rama nuk është i besueshëm në luftën kundër krimit dhe pasurive të tij. Përmes një video,...

PS dhe PD, negociata poshtë tavolinës? Balla e Spaho premtojnë transparencë

Në një kohë që shtohen zërat për negociata të fsheta mes PS dhe PD, Taulant Balla dhe Edmond Spaho kanë qëndrim mohues. Kreu i grupit...

Jo vetëm Valdrin Pjetri dhe Agim Kajmaku, PD paralajmëron denoncime të...

Partia Demokratike ka paralajmëruar se veç Valdrin Pjetrit, i cili u dorëhoq para marrjes së mandatit të bashkisë Shkodër, si dhe kryebashkiaku i Vorës,...

PD hap dyert për ndërkombëtarët: Të mirëpritur të zgjidhin krizën

Partia Demokratike nuk e konsideron tabu uljen në tryezë me Edi  Ramën për zgjidhjen e krizës politike. Në një intervistë për ABC News, nënkryetari...

Paditet në Prokurori Prefektja e Tiranës, PD: Ka zbatuar urdhrin e...

Partia Demokratike ka depozituar në Prokurori kallëzimin penal për Prefekten e Tiranës, Suzana Jahollari, pasi sipas PD ajo ka zbatuar urdhrin e paligjshëm të...

‘Rama grabit për herë të tretë brenda vitit Unazën e Re’,...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka bërë publik vendimin e qeverisë që favorizon kompaninë Salillari për të fituar tenderin 15 milionë euro tek...

Spaho: Ka negociata PD-PS. S’tërhiqemi nga qeveria tranzitore

Edmond Spaho, n/kryetari i PD, deklaron se opozita do të vijojë protestat si rrugën e vetme për t'iu imponuar kryeministrit Edi Rama që të...

PD publikon dokumentin: Kjo është prova se çmimi i karburantit do...

Partia Demokratike ka publikuar një provë konkrete se çmimi i karburantit do të rritet sërish me vendim qeverie. Përmes një deklarate për shtyp, nënkryetari i...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!