22 C
Tirana
04/07/2020
Home Tags Edy Reja

Tag: Edy Reja

Reja i befason të gjithë, afron 3 adolshentë në kombëtare

Trajneri i Shqipërisë, Edy Reja, do të shfrytëzojë ndeshjet miqësore me San Marinon dhe Slloveninë për të bërë eksperimente dhe prova me skuadrën e...

Reja zbulon prapaskenën, propozoi Kumbullën te gjigantët e Serie A

Trajneri i Shqipërisë, Edy Reja, ka folur për mbrojtësin shqiptar, Marash Kumbulla. Tekniku italian e vlerëson shumë mbrojtësin kuqezi dhe tregon se ia propozoi...

Reja i habit të gjithë: Punoj pa u paguar për Shqipërinë!

Trajneri i kombëtares shqiptare, Edy Reja, ka rinovuar me ekipin tonë përfaqësues. Ai është momentalisht në Shqipëri, madje ka takuar dhe trajnerët e tjerë...

E BUJSHME: Kujdes FSHF, Reja po ikën në klubin e njohur...

Trajneri i Shqipërisë, Edy Reja, ka rënë parimisht dakord me kombëtaren tonë për të zgjatur kontratën, por ende nuk ka një firmë në kontratë....

Askush nuk kujtohet për ta zyrtarizuar, Reja merr frenat vetë

FSHF nuk e zyrtarizon? Asnjë problem, Edy Reja e pranon vetë se do të vazhdojë në krye të kombëtares sonë. Tekniku italian ka folur...

ORA E FUNDIT: Duka “blindon” Rejën, zbulohen detajet e rinovimit të...

Ka tym të bardhë! Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe trajneri Edy Reja kanë gjetur marrëveshjen për të rinovuar kontratën me Shqipërinë. Numri një...

E BUJSHME: “Ciao Reja”, tekniku e mbyll me Shqipërinë

Një lajm i bujshëm ka ardhur nga Italia, aty ku Gazzetta dello Sport shkruan se Edy Reja nuk ka të ardhme në krye të...

Formacioni: Reja zgjedh “Gladiatorët”, ka ndryshime të rëndësishme

Trajneri Edi Reja ka zgjedhur formacionin për ndeshjen ndaj Francës. Ai ka rikthyer lojtarët më të mirë që ka në dispozicion. Tekniku italian konfirmon në...

Reja i habit të gjithë: E doja Shqipërinë më herët!

Trajneri i Shqipërisë, Edy Reja, foli nga një konferencë për shtyp për ndeshjen kundër Francës. Ai pranon se do të donte të merr drejtimin...

Formacionet: Reja ndryshon Shqipërinë, sa shumë ndryshime për Andorrën

Shqipëria dhe Andorra do të luajnë mes tyre prej orës 20:45 për ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Euro2021, në stadiumin "Elbasan Arena". Trajneri...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!