23 C
Tirana
11/08/2020
Home Tags Elbasan

Tag: Elbasan

U vranë brenda 9 ditësh nga dy vrasës me pagesë, zbardhen...

Policia e Elbasanit ka zbardhur dy vrasjet e ndodhura gjatë muajit korrik, Regis Runajt dhe Emiljano Ramazanit, miq të ngushtë me njëri tjetrin. Ky i...

Përplasi me makinë për vdekje këmbësorin, autori largohet me menjëherë nga...

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të mërkure në Elbasan, ku një mjet ka përplasur për vdekje një këmbësor. Aksidenti ka ndodhur në...

Elbasan, shpërthim eksplozivi në lokalin e ish-futbollistit në orët e para...

Elbasani nuk gjen qetësi. Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në një lokal në lagjen “Luigj...

Vrasja në Elbasan, flet dhëndri i ish-kryetarit të bashkisë: Nuk mbaj...

Policia ka zbardhur dëshminë e njërit prej të arrestuarve për vrasjen e Florian Lamçe, në orët e para të mëngjesit të djeshëm, në Elbasan. Dhëndri...

Katër viktima në pak orë/ Krimi trondit Elbasanin dhe Shijakun, një...

Katër viktima janë shënuar prej orës së mbrëmshme në Tiranë, Elbasan dhe Shijak. Fillimisht, një 23-vjeçar humbi jetën mbrëmë në Elbasan. Regis Runaj ndërroi jetë...

Vrasja e Florian Lamçes në qendër të Elbasanit, njëri nga autorët...

Sot, Elbasani u zgjua i tronditur pasi rreth orës 05.00 një tjetër viktimë u shënua brenda pak orësh. Florian Lamçe u qëllua për vdekje me...

Dy viktima në pak orë, vritet në qendër të Elbasanit i...

Tronditet qyteti i Elbasanit, pasi në pak orë janë shënuar dy vrasje. Sot në orët e para të mëngjesit, rreth orës 05.00 është qëlluar për...

Shpërthimi me 7 të plagosur në Metalurgjikun e Elbasanit, dyshohet për...

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e ish-Kombinatit Metalurgjik, tek reparti i Oksigjenit në uzinën e përpunimit dhe prodhimit...

Shpërthim në Repartin e Oksigjenit në Elbasan, plagosen 7 persona, 3...

Një shpërthim ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e ish-Kombinatit Metalurgjik, tek reparti i Oksigjenit në uzinën e përpunimit dhe prodhimit të çelikut...

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, humb jetën një person

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e sotme në Elbasan, ku si pasoje ka humbur jetën një person. Ngjarja ka ndodhur te “Rrethrrotullimi...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!