20 C
Tirana
30/05/2020
Home Tags Elisa Spiropali

Tag: Elisa Spiropali

“Elisa, për ty jetojmë në begati”, avokati Adriatik Lapaj përplaset me...

Në emisionin ‘Open’ në Top Channel, avokati Adriatik Lapaj është përplasur me Ministren Elisa Siropali. Lapaj ka kundërshtuar ndryshimet në Kodin Penal, duke i...

Meme karantine/ “Spiropali: Kaq ta bëjnë dhëmbin italianët, ne nuk e...

Kreativiteti i karantinës vazhdon. Memet në rrjet janë bërë virale dhe gjatë fundjavës, ku përsëri personazhet e zgjedhur janë ata të politikës. Nga kryeministri Rama,...

Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë. Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga materniteti...

Riatdhesimi i Alvinit, Spiropali heq përgjegjësitë: Operacioni ynë ‘ngriu’ pasi ndërhyri...

Ministrja Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka deklaruar sot në Kuvend, në vend të Edi Ramës në interpelancën për rastin e Alvin...

Rama ‘lë në baltë’ sërish Alvinin në kampet e ISIS, delegon...

Kryeministri Edi Rama, nën cilësinë edhe të ministrit të Jashtëm duket se ka 'braktisur' sërish Alvin Berishën, 11 vjeçarin i cili ndodhet në kampet...

“Zgjedhjet të parakohshme dhe reflektim”, PS i përgjigjet Bashës: Ju refuzoni...

Pak pas thirrjes së kreut të PD, Lulzim Basha ndaj PS për reflektim dhe kërkesës për zgjedhje të parakohshme parlamentare dhe lokale në një...

“Me kanë kërcënuar në zyrë”, Ruçi i tërheq vëmendjen Grupit Demokrat...

Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi iu përgjigj deklaratës së fortë të kryetares e Grupit Parlamentar Demokrat, Rudina Hajdari, e cila tha sot në Kuvend...

Raporti i Venecias, me datë të manipuluar. Çfarë thotë Spiropali

Deputetja e PS, Elisa Spiropali ka zbuluar se raporti secret i Venecias, që mban datën 29 shtator është nxjerrë nga parlamenti. “Ne kemi burimet...

Spiropali pyet Metën: Do e mbash fjalën që i dhe Çim...

Pas publikimit të raportit paraprak të Komisionit të Venecias, ka ardhur reagimi i parë nga mazhoranca. Elisa Spiropali në një postim në Tëitter pyet...

Miratimi i reformës zgjedhore, Spiropali: Me kë opozitë duhet të bashkëpunojë...

Ministria për Parlamentin, Elisa Spiropali shprehet se mazhoranca preferon të bashkëpunojë me të dy opozitat për Reformën Zgjedhore, qoftë atë parlamentare, qoftë atë jashtë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!