23/01/2020
Home Tags Elmaz sherifi

Tag: elmaz sherifi

Valdrin Pjetri/ Ish-ministri i PS: Socialistët e ndershëm votojnë, “Rilindasit” i...

Ish-ministri i PS, Elmaz Sherifi kritikon drejtimin e Partisë Socialiste nga Edi Rama, duke e cilësuar atë si "Parti Cupture" (e kapur nga krimi),...

Ish-ministri i PS: Rama “preu kokat” e para; Nuk keni parë...

Ish-ministri i PS, Elmaz Sherifi komenton vendimet e një dite më parë në punimet e Asamblesë. Në një reagim në rrjetet sociale, ish ministri e...

Meta e nis ditën me ish-ministrin e PS, çfarë dhurate mori...

Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën me një takim me ish-ministrin e Partisë Socialiste, Elmaz Sherifi. Gjatë takimit, Sherifi i ka dhuruar presidentit librin...

Ish-ministri i PS “leksion” politikanëve dhe opinionistëve: Vendin e Gjykatës Kushtetuese...

Ish-ministri i PS, Elmaz Sherifi u ka drejtuar një “leksion të hapur” siç e cilëson ai, politikanëve dhe opinionistëve, sa i takon krizës aktuale...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!