22 C
Tirana
04/07/2020
Home Tags Elton radovani

Tag: elton radovani

Me pranga dhe kapuç të zi në kokë, si u arrestua...

Arrestohet në Paraguaj Elton Radovani, djali i ish-prefektit të Shkodrës, Paulin Radovani. Mediat e huaja kanë publikuar pamje nga arrestimi i 31-vjeçarit nga Policia Kombëtare...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!