34 C
Tirana
03/08/2020
Home Tags Emanuele Ndoji

Tag: Emanuele Ndoji

Ekipi i “Serie A” interesohet për mesfushorin e Kombëtares Shqiptare  

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Emanuele Ndoji, ka lënë përshtypje të mira me paraqitjen e tij tek ekipi i Brescia-s në "Serie B", ku së...

Panucci rikthen Xhakën dhe Cikalleshin për ndeshjet me Spanjën dhe Italinë,...

Trajneri i ekipit kombëtar të futbollit, Christian Panucci ka publikuar listën e lojtarëve që do të grumbullojë për ndeshjet zyrtare eleminatore me Spanjën dhe...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!